Nowa lokalizacja CLEARDENT

Znajdziesz nas na 3 Stawach w Katowicach

#Najwyższa jakość prac protetycznych

Cyfrowa era

Laboratorium protetyki stomatologicznej

CLEARDENT

CLEARDENT na 3 Stawach w Katowicach to nowoczesne laboratorium protetyki stomatologicznej, które doskonale rozumie obecne potrzeby gabinetów dentystycznych. Zostało założone w 2007 roku przez Annę Kusiak i zyskało uznanie w branży za wysoką jakość usług i ambitne podejście do pracy. W 2014 roku firma przeszła transformację, stając się spółką i zakupując linię technologiczną Amann Girrbach. Dzięki temu mogliśmy rozpocząć proces cyfryzacji laboratorium oraz zaoferować lekarzom stomatologom, prace protetyczne na najwyższym poziomie, wykorzystując innowacyjne technologie dostępne na rynku

Nasze laboratorium zostało wyposażone w sprzęt o wyjątkowych możliwościach. Systemy do frezowania zapewniają najwyższy stopień dokładności, a stale rozwijające się oprogramowanie EXOCAD znacznie poszerza możliwości projektowania prac protetycznych o wyższym stopniu trudności. Od lutego 2023 roku znajdujemy się w nowej lokalizacji na ulicy Paderewskiego w Katowicach (Osiedle 3 Stawy), gdzie oferujemy swoje usługi gabinetom dentystycznym otwartym na nowoczesne technologie.

CLEARDENT to gwarancja satysfakcji dla lekarzy stomatologów, którzy cenią sobie jakość, precyzję i innowacyjne rozwiązania. Pracując z nami, masz pewność, że Twoi pacjenci otrzymają najlepsze rozwiązania protetyczne. Zapraszamy do współpracy.

komfortowy, duży lokal o wielkości 181 m2

wygodny parking

nowoczesny sprzęt Amann Girrbach

Jak dojechać? >

Historia Cleardent

2007

Anna Kusiak zakłada jednoosobowe laboratorium.

2009

Laboratorium rozwija się, wprowadzając nowoczesne piece do porcelany i zatrudniając pracowników.

2014

Laboratorium przekształca się w spółkę, inwestując w linię technologiczną Amann Girrbach do cyrkonu i stali.

2018

Spółka nabiera siły, zakupując swój własny lokal na os. Paderewskiego i zatrudniając doświadczonych techników dentystycznych, którzy kładą nacisk na szkolenia zawodowe, nowe frezarki i piece.

2023

Firma zostaje przeniesiona do nowego, dużego lokalu, gdzie mocno poszerza swoją ofertę, inwestuje w nowy sprzęt oraz w nowe stanowiska pracy.

Nowe standardy w branży

Pracujemy cyfrowo

Nasze laboratorium protetyki stomatologicznej CLEARDENT jest wyposażone w najnowocześniejsze urządzenia, które pozwalają nam na wykonywanie prac protetycznych cyfrowo. Dzięki temu możemy zagwarantować najwyższą jakość usług oraz realizować zamówienia z całej Polski.

Skontaktuj się z nami i wyznaczaj nowe standardy w branży.