Cleardent Protetyka Katowice, Tel. +48 693 516 888, w godz. 8:00-17:00

Implanty, licówki, mosty, korony – o co zapytać nim się zdecydujesz?

Dodał Blazej w Implanty

Jakie pytania zadać lekarzowi, jakie słowa wpisać do wyszukiwarki, by jak najwięcej dowiedzieć się o pracach protetycznych, które planujesz wykonać? Jeśli chcesz wstawić implanty, korony lub mosty, musisz to przeczytać!  

CAD/CAM w protetyce – projektowanie uśmiechów idealnych

Dodał Blazej w Bez kategorii

Technologie pozwalające na dowolne modelowanie własnego wyglądu stały się elementem naszej codzienności. W dobie ich bardzo gwałtownego rozwoju spełnienie marzenia o uśmiechu idealnym jest dla pacjenta możliwe i łatwo osiągalne. Wystarczy znaleźć pracownię protetyczną dysponująca odpowiednim sprzętem i wiedzą. Poznaj zalety technologi CAD/CAM    

Licówki – kiedy warto o nich pomyśleć?

Dodał Blazej w Bez kategorii

Licówki to cienkie porcelanowe płatki z wielowarstwowej masy ceramicznej. Mocujemy je na powierzchni stałych zębów w celu poprawienia ich estetyki. Licówki umożliwiają ekspresową korektę kształtu i koloru zęba, a także układu zębów w łuku zębowym. Jeśli zależy Ci na zlikwidowaniu diastemy (przerwa np. między górnymi jedynkami), wydłużeniu zbyt krótkich zębów, odbudowie uszkodzonego zęba czy przykryciu zęba, którego kolor widocznie odbiega od reszty uśmiechu... Licówki to rozwiązanie dla Ciebie.